Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

BayPack Ambalaj İstanbul

Pelin Arkın SAZ

Merkez Mah.
Ayazma Cad. No:7


Kağıthane, İstanbul

Tel: 0536-4715471     
www.baypack.com.tr

Hakkımızda
BAYPACK AMBALAJ Hakkımızda
Type and hit Enter...
Baypack Ambalaj A.Ş.

mac-book
1990'lı yıllarda Baypack Ambalaj adlı ferdi işletmemiz ile başlayan ticari hayatımız, uzun yıllar çeşitli faaliyet alanlarında devam etti. Bu dönemde gelişimini sürdüren işletmemiz 2018 yılında “Baypack Ambalaj Gıda San. ve Tic. A.Ş.” unvanı altında şirketleşerek, polietilen hammaddeden Streç Film Üretimine başladı.
Bugün hijyenik ortamda tamamen otomatik makinelerde üretilen gıda ve sanayi streçlerimiz büyük market zincirleri başta olmak üzere, gıda üreticileri, catering şirketleri, oteller, restorantlar gibi çok geniş bir sektörel yelpazeye ulaşmaktadır. Ayrıca firmamız, streç film üretimi yanında oluşan talep doğrultusunda alüminyum folyo, yanmaz fırın torbası ve pişirme kağıdı hammaddelerinin yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerden temin edilerek, ebatlama-metrajlama ve kutulama süreci sonunda elde ettiği ürünlerin satışını da yine çok geniş bir sektörel yelpazede yapmaktadır. Şirketimiz, günün koşullarına göre piyasada oluşan talep doğrultusunda ürün gamını geliştirmekte olup, bu doğrultuda Palet Streci, Plastik ve Karton Bardak, Pipet, Koli Bandı TPE eldiven, Çöp poşeti, Silaj Film gibi ürünleri, Islak Mendil ve Koku Grubunda İddalı Satışında Kaliteye Önem Vererek Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeyi Hedef Edindik. Üretim konumuz Gıda ile temasta bulunan madde ve malzemeleri ihtiva etmekte olup, bununla ilgili Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgemiz mevcuttur. Ayrıca şirketimiz, sanayi sicil belgesi, kapasite raporu, marka tescil belgeleri ve çeşitli ürün analiz raporları na da sahip bulunmaktadır. Sağlık ve hijyene son derece önem veren bir anlayış içerisinde üretimini gerçekleştiren kuruluşumuz, bu konuda ki hassasiyetini uluslar arası standartlara taşımak amacıyla ISO 9001:2000 ve ISO 22000 (HACCP) kalite sistemleri belge çalışmalarını tamamlamış ve almış bulunmaktadır.

solution
Vizyon

Baypack ailesi olarak 1990 lı yıllardan itibaren başlayan ticari hayatımızda daima dürüstlüğü,kaliteyi ve hizmeti vizyon edindik. Hangi ölçü ve özelliklerde mal üretiyorsak, piyasaya o şekilde sunduk. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermedik.

Misyon

Üretim konumuzun gıda ile temas eden malzemeler olması hasebiyle fabrikamızda daima hijyen ve insan sağlığını ön planda tuttuk. Hijyen konusunu son derece önemseyerek ciddi yatırımlar yaptık. Amacımız piyasada BAYPACK adı duyulduğunda hakikaten kaliteli üretim yapan ve dürüst, sözüne güvenilir bir firma olarak bilinirlik oluşturmaktı ve bunu geçen süreçte başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

challenge
Baypack Ambalaj!

Baypack Ambalaj A.Ş olarak; müşteri memnuniyetini başta olmak üzere, kaliteli ürün politikamız ve çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere en profesyonel ve kurumsal çözümleri sunuyoruz!

instagram xing linkedin
Ürün Portföyümüz

Gıda Strech Film
Palet Strech Film
Silaj Strech Film
PVC Strech Film
Poliolefin Shrink Film
Alüminyum Folyo
Pişirme Kağıdı
Karton Bardak
Karton Tabak
Plastik Bardak
Plastik Tabak
Plastik Kaşık
Plastik Çatal


Baypack_ambalaj


Bizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.